Dom Grzegorzewice
Grzegorzewice, mazowieckie
- 1 200 000 zł
- 189 m²
- 6 349,21 zł/m²
Ewelina Cyrkanow...
Skontaktuj się
Dom Grzegorzewice
Grzegorzewice, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Dom Grzegorzewice
Zaktualizowane: 15 maja 2026
1 200 000 zł 189 m² 6 349,21 zł/m²
dom wolnostojący
4
1 335 m²
tak
2018
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
1 335 m²Miejsce postojowe:
takRok budowy:
2018Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 200 000 zł (6 349,21 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 189 m² (120 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry (dom pod klucz)
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2018
- materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
- okna: plastikowe
- Działka: 1 335 m²
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Media: prąd, gaz, szambo; ogrzewanie: gazowe, podłogowe
- Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: PL Nieruchomości - Grodzisk Mazowiecki, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: D-92899-6
Lokalizacja
- Adres: Grzegorzewice, Żabia Wola, grodziski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Nowoczesny dom jednorodzinny z 2018 roku o powierzchni 189 m, położony w spokojnej i zielonej części Grzegorzewic.
Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania i idealnie sprawdzi się dla rodziny szukającej komfortowego domu z szybkim dojazdem do miasta. W pobliżu znajdują się lasy, tereny rekreacyjne oraz dogodny wyjazd na trasę S8. Do Mszczonowa ok. 6 km. (...)
789 754...
789 754 895